четвер, 9 березня 2017 р.

Конкурс віршів "Моя стежина до Т.Г.Шевченка"

Щороку 9 березня вся країна вшановує пам'ять великого поета, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка.
Учні нашого класу переглянули презентацію про життя і творчість видатної особи, послухали аудіозапис його віршів та підготувалися до конкурсу віршів 
"Моя стежина до Т.Г.Шевченка". Місця розподілилися таким чином:
1 місце - Ращупкіна Анастасія;

2 місце - Балабуєва Даша та Нікіфорова Олена;

3 місце - Кряквін Микита та Налескін Ростислав.

Грамоти за участь у конкурсі отримали:
Петров Влад, Пастухова Арина, Кривенко Анастасія, Довгоброд Альона, Табачний Максим.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.