вівторок, 7 березня 2017 р.

Зі святом 8 Березня!

Шановні матусі, любі бабусі!



Діточки дарують Вам весняну квіточку - гіацинт.



Сьогодні хлопчики привітали дівчаток зі святом.
А дівчатка пробували себе у ролі "пані", "господині",  "кухаря", "несміяни", "самої ерудованої".










 Наприкінці свята отримали святкове жартівливе пророцтво на майбутнє.



Зі святом Вас, любі мої!!!



Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.