Шановні матусі, любі бабусі!
Діточки дарують Вам весняну квіточку - гіацинт.
Сьогодні хлопчики привітали дівчаток зі святом.
А дівчатка пробували себе у ролі "пані", "господині", "кухаря", "несміяни", "самої ерудованої".
Наприкінці свята отримали святкове жартівливе пророцтво на майбутнє.
Зі святом Вас, любі мої!!!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.