пʼятниця, 10 березня 2017 р.

Вітаємо!

Кузнецова Андрія із зайнятим 1 місцем у міському конкурсі "З позитивом в об'єктиві!"  МОЛОДЧИНКА!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.