пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

" Я - ДОСЛІДНИК"

Нас зібрало сюди повеління сердець,
нас зібрало  бажання здобути освіту.
Кожен з нас за науку і правду борець, 
ми нового покликання діти!

Саме під таким девізом відбувся Фестиваль учнівських проектів "Я - ДОСЛІДНИК".

Метою цього заходу є : розвиток інтелектуальних здібностей учнів та навчально-пізнавальних інтересів, формування загальної ерудиції, плекання гармонійно-цілісної особистості.

У рамках цього заходу молоді науковці готували протягом року такі проекти:
Кузнецов Андрій спостерігав за гілочками верби;
Налескін Ростислав вирощував кристали з кам'яної солі;
Нікіфорова Олена спробувала себе у ролі молодого хіміка;
Ращупкіна Анастасія вивчала умови росту і розвитку зерняток пшениці;
Балабуєва Даріна вирощувала кристали з лимонної кислоти. 

На нашому святі було присутнє журі у складі:
Голова профспілки працівників освіти Гайчук Олена Юріївна, заступник директора з НВР Оліферук Олена Веніамінівна; заступник директора з НВР Суханова Ірина Вячеславівна; учитель початкових класів Собко Наталія Миколаївна; соціальний педагог школи Гречка Юлія Іванівна.

Учні гідно презентували свої проекти. Присутні із захопленням слухали представлені роботи. Прийшли підтримати конкурсантів їхні батьки, а однокласники подарували гостям запальні танці. Нікіфорова Олена виконала пісню "Ми разом", Черков Артем зіграв на фортепіано, Кузнецов Андрій - на скрипці, Налескін Ростислав - на сопілці.

Кожен учасник фестивалю був нагороджений дипломом і подарунком.


До зустрічі у 4 класі на Фестивалі учнівських проектів "Я - ДОСЛІДНИК".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.