Нас зібрало сюди повеління сердець,
нас зібрало бажання здобути освіту.
Кожен з нас за науку і правду борець,
ми нового покликання діти!
Саме під таким девізом відбувся Фестиваль учнівських проектів "Я - ДОСЛІДНИК".
Метою цього заходу є : розвиток інтелектуальних здібностей учнів та навчально-пізнавальних інтересів, формування загальної ерудиції, плекання гармонійно-цілісної особистості.
У рамках цього заходу молоді науковці готували протягом року такі проекти:
Кузнецов Андрій спостерігав за гілочками верби;
Налескін Ростислав вирощував кристали з кам'яної солі;
Нікіфорова Олена спробувала себе у ролі молодого хіміка;
Ращупкіна Анастасія вивчала умови росту і розвитку зерняток пшениці;
Балабуєва Даріна вирощувала кристали з лимонної кислоти.
На нашому святі було присутнє журі у складі:
Голова профспілки працівників освіти Гайчук Олена Юріївна, заступник директора з НВР Оліферук Олена Веніамінівна; заступник директора з НВР Суханова Ірина Вячеславівна; учитель початкових класів Собко Наталія Миколаївна; соціальний педагог школи Гречка Юлія Іванівна.
Учні гідно презентували свої проекти. Присутні із захопленням слухали представлені роботи. Прийшли підтримати конкурсантів їхні батьки, а однокласники подарували гостям запальні танці. Нікіфорова Олена виконала пісню "Ми разом", Черков Артем зіграв на фортепіано, Кузнецов Андрій - на скрипці, Налескін Ростислав - на сопілці.
Кожен учасник фестивалю був нагороджений дипломом і подарунком.
До зустрічі у 4 класі на Фестивалі учнівських проектів "Я - ДОСЛІДНИК".
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.