середа, 3 травня 2017 р.

День ЦЗ

Згідно з планом роботи відділу освіти та школи щовесни проводиться день Цивільного захисту. Насиченим він  був і сьогодні. На лінійці учні переглянули виступ команди "ENERGY", переможців міського конкурсу "За здоровий спосіб життя"; ознайомилися з наказом директора  про проведення дня ЦЗ.


На єдиному уроці учні ставили казку з основ безпеки життєдіяльності "Вовк та козенята".



Навсегда запомнил я, таблетки детям брать нельзя!!!

Братец, ты запомнить должен,
Будь с розеткой осторожен!
С ней никак нельзя играть, 
Гвоздики в неё совать!



Не потухший огонёк 
шторы мамины поджог.
Вот огонь помчался вверх, 
напугал до смерти всех. 


Дядя Волк, к нам приезжайте!
От пожара выручайте!
Огонь - не шутка, огонь - беда!
Не надо играть с огнем никогда!


Запомни: в лесу, на земле, на воде
Люди людей не бросают в беде!

Під час уроку учні помітили незнайомий пакуночок. За інструкцією вчитель повідомила про цей випадок адміністрацію школи і діти були евакуйовані .

ЕВАКУАЦІЯ

Завершився день проведенням Квесту серед учнів 1-2 класів, 3-4 класів.
 Нагородження команди грамотою і привітання від учнівського самоврядування із зайнятим 1 місцем.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.