Згідно з планом роботи відділу освіти та школи щовесни проводиться день Цивільного захисту. Насиченим він був і сьогодні. На лінійці учні переглянули виступ команди "ENERGY", переможців міського конкурсу "За здоровий спосіб життя"; ознайомилися з наказом директора про проведення дня ЦЗ.
На єдиному уроці учні ставили казку з основ безпеки життєдіяльності "Вовк та козенята".
Запомни: в лесу, на земле, на воде
Люди людей не бросают в беде!
Під час уроку учні помітили незнайомий пакуночок. За інструкцією вчитель повідомила про цей випадок адміністрацію школи і діти були евакуйовані .
Завершився день проведенням Квесту серед учнів 1-2 класів, 3-4 класів.
Нагородження команди грамотою і привітання від учнівського самоврядування із зайнятим 1 місцем.
На єдиному уроці учні ставили казку з основ безпеки життєдіяльності "Вовк та козенята".
Навсегда запомнил я, таблетки детям брать нельзя!!!
Братец, ты запомнить должен,
Будь с розеткой осторожен!
С ней никак нельзя играть,
Гвоздики в неё совать!
Не потухший огонёк
шторы мамины поджог.
Вот огонь помчался вверх,
напугал до смерти всех.
Дядя Волк, к нам приезжайте!
От пожара выручайте!
Огонь - не шутка, огонь - беда!
Не надо играть с огнем никогда!
Люди людей не бросают в беде!
Під час уроку учні помітили незнайомий пакуночок. За інструкцією вчитель повідомила про цей випадок адміністрацію школи і діти були евакуйовані .
ЕВАКУАЦІЯ
Завершився день проведенням Квесту серед учнів 1-2 класів, 3-4 класів.
Нагородження команди грамотою і привітання від учнівського самоврядування із зайнятим 1 місцем.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.