субота, 8 квітня 2017 р.

Збережемо первоцвіти

З метою спрямування школярів на вивчення навколишнього світу; заохочування до збереження первоцвітів, до природоохоронної роботи; виховування любові до природи рідного краю, дбайливе ставлення до рідкісних рослин проводиться конкурс "Збережемо  первоцвіти". Учні 3-В класу залучилися до проведення конкурсу, підготували малюнки , плакати, виготовили поробки.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.