З метою спрямування школярів на вивчення навколишнього світу; заохочування до збереження первоцвітів, до природоохоронної роботи; виховування любові до природи рідного краю, дбайливе ставлення до рідкісних рослин проводиться конкурс "Збережемо первоцвіти". Учні 3-В класу залучилися до проведення конкурсу, підготували малюнки , плакати, виготовили поробки.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.