вівторок, 14 лютого 2017 р.

День Святого Валентина – свято дружби

Педагог-організатор нашої школи Анна Володимирівна провела свято дружби у нашому класі. Було обрано журі у складі: Артем, Ростік, Олена, Аліна, саме вони оцінювали конкурсантів.
 

Також  обрали 4 дівчаток і 4 хлопців. Діти утворили пари, а саме: Микита і Даша, Максим і Настя, Сергій і Наташа, Кірюша і Аринка. 

Пари змагалися у таких конкурсах:
1 конкурс «Ласкаве слово»
На дошці розташована ромашка. На кожній пелюстці написана літера. Пари виходять по черзі , вибирають будь-яку пелюстку. Вони повинні сказати одне одному ласкаве слово на цю букву.
(Після кожного конкурсу журі оцінює пари)

2 конкурс «Лабіринт»
У класі натягнуті скакалки на різному рівні. По команді кожна пара повинна пройти перешкоди з зав'язаними очима, не зачепивши ні одне з них (хлопчики проходять з зав'язаними очима, а дівчатка їм підказують).















3 конкурс «Дружна пара»
Кожній парі дають повітряна кулька, який вони затискають між головами. За сигналом ведучого вони оббігають перешкоду і повертаються назад. Змагаються по дві пари.


І наостанок, поки журі підводило підсумки, конкурсанти розважали дітей грою «Запитання-відповідь»

















"Дружною парою" нашого заходу  була обрана пара Микити і Даші. Вітаємо!!!

Наприкінці свята всі учні написали побажання на сердечках


 і утворили на дошці СЕРЦЕ КЛАСУ.



Всі бажаючі мали змогу залишити приємні світлини на згадку.









Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.